© 2017 Hey'di AS
 
  Hobbit  
 
Produkter
Velg produkt:



Brosjyrer
Dokumentasjon
Gulventreprenør
Nyheter
Pressemeldinger
Tips!
Miljødokument
Sikkerhetsdata
Om Hey'di

Produkter etter varegruppe:
» Fugemasser
» Standardmørtler
» Bulk
» Vask- og rengjøring
» Flislim
» Påstrykningsmembraner
» Overflatebehandling, spesialmørtler
» Spesialmørtler til reparasjon, støp og innfestning
» Sparkel og avrettingsmasser
» Spesialprodukter
» PRO
» Membranduker og banevarer
» Primer, impregnering, tilsetning og maling

Produkter etter bruksområde:
» Bad
» Sparkel/Avretting
» Mur

GULVSPARKLING
Gulventreprenør
 
 
Hey'di godkjente gulventreprenører.
 


Operasjonsområdet: Oslo, Østlandet
Opticon AS
 

Jarle Sikkerbøl
926 25 490
post@gulvavretting.no
Gulvavretting AS

 
Runar Skogli
917 42 257
runar_gulv@hotmail.com
Gulventreprenøren AS
   
Bård Torkehagen
913 68 624
post@gulventreprenoren.no
Oslo Gulvavretting AS
   
Lars Jørgen Kroken
926 95 596
kroken@oslogulvavretting.no
RLM Malerservice AS
   
Ronny Lundh
977 48 124
 post@rlm-malerservice.no

Operasjonsområdet: Østlandet, Sørlandet

Østlandske Gulvsparkling AS
   
Fredrike Lie
920 57 070
post@gulvsparkel.no

Operasjonsområdet: Hamar, Østlandet

Mjøs-Produkter AS             


Svein Slåen
993 01 600
svein@mjos-produkter.no

Operasjonsområdet: Bergen, Vestlandet

Halleland Transport AS        
   
Tonny Halleland
932 57 792 
tonny.halleland@hallelandtransport.no
Nilsen & Stur Betong AS
   
Bjarte Nilsen
930 21 923
bjarte@nsbetong.no
Brødrene Ulveseth AS
   
Ole Petter Jacobsen
982 52 240
post@ulveseth.no
Næringsgulv AS
   
Stig Nilsen
953 69 615
stig@ngulv.no
Fyllingen Flis & Mur AS
   
Arne Hagseth
932 37 764
post@fyllingen-flis-mur.no

Operasjonsområdet: Stavanger, Rogaland
Gunnar Haaland Gulvavretting AS
 
Gunnar Haaland
482 05 275
gunnar@gunnarhaaland.no

Operasjonsområdet: Midt- og Nord Norge

RS Gulv AS
   
Lars Saur
400 70 035
lars@rsgulv.no
Rakon Bygg AS


Sven Aunemo
930 80 503
sven.aunemo@rakonbygg.no
Flyt-Gulv AS


Trond Johansen
406 90 721
trond@flytgulv.no

 Tips en venn
Søk på heydi.no

Kontakt oss
Hey'di AS
Tretjerndalsveien 68 , 2016 Frogner, Sørum
Pb 13, 2017 Frogner, Norway
Telefon: (+47) 63 86 88 00
Faks: (+47) 63 86 88 01
E-post: heydi@heydi.no
 
  

 
   På dette nettstedet:  Betingelser og rettigheter   Personvern